top of page

Конкурс проєктів євроклубів-2021

Метою реалізації проєктів євроклубів є поширення серед учнів та молоді знань і навичок, які сприятимуть формуванню громадянської культури на основі європейських цінностей та принципів. Види діяльності (орієнтовний перелік): — публічні заходи у різних містах за участю декількох євроклубів: флеш-моби, публічні кампанії з поширення інформації про ЄС, волонтерські заходи, тощо. — екологічні заходи на рівні школи чи між євроклубами з різних регіонів. — тренінги та обмін досвідом між різними євроклубами: живі та онлайн тренінги, скайп-зустрічі, інтелектуальні ігри, конкурси, тощо за участю кількох євроклубів. — культурні заходи за участю не менше ніж трьох євроклубів: фотовиставки, музичні конкурси, кінопокази з обговореннями, тощо в різних містах за участю різних євроклубів. — організація конкурсів відео/фото/есе/малюнку/блогів між євроклубами. — сторітеллінг, зустрічі, інтерв’ю з місцевими експертами, бізнесменами, громадськими активістами, які працюють у сфері європейської інтеграції. Проєкти можуть включати один або декілька видів діяльності.

Обов'язкові умови реалізації проєктів

  • Медіа-активність: діяльність в рамках проєкту, проведені заходи мають бути обов'язково висвітлені у соціальних мережах (Facebook – обов'язково, інші мережі – на вибір координатора проєкту) та на сайті Euroquiz.org.ua. Немає потреби готувати звіт про результати проєкту, якщо вся діяльність та результати були належно висвітлені у соціальних мережах. Крім того, наявність попередніх публікацій у місцевих ЗМІ є додатковою перевагою при розгляді проєктних заявок.

  • Під час основних заходів в рамках проєкту, у постах в соціальних мережах, повідомленнях для ЗМІ необхідно обов'язково згадувати про підтримку з боку Представництва ЄС в Україні.

  • Необхідно завчасно (бажано як мінімум за 2 тижні) повідомляти організаторів конкурсу про заплановані публічні заходи (в т.ч. онлайн) в рамках проєктів євроклубів, для того, щоб ці заходи були належно висвітлені у соціальних мережах, або у них могли взяти участь експерти Представництва ЄС в Україні.

  • Якщо в рамках проєкту передбачається підготовка інформаційних матеріалів для поширення, їх дизайн необхідно буде узгодити із організаторами конкурсу.

  • Оформлення програм заходів, презентацій, інших візуальних елементів із використанням логотипів Представництва ЄС (будуть надіслані організаторам окремо).

Координатори відібраних проєктів отримують усі необхідні отримують шаблони, графіку, а також пройдуть окремий тренінг щодо медіа-висвітлення.

Правила участі у конкурсі

1. Визначення Конкурсу

1.1. Конкурс проєктів для євроклубів від Представництво ЄС в Україні.

1.2. Мета конкурсу: залучити євроклуби до поширення інформації про ЄС та висвітлення теми: “Прямуючи до ЄС змінюємо Україну”

1.3. 20 євроклубів, які запропонують найкращі ідеї проєктів - отримають консультаційну, організаційну та фінансову підтримку для втілення свого проєкту в життя. Проєкти потрібно оформити до 10 травня 2020 року у вигляді он-лайн заявки, доступної на сайті проєкту https://euroquiz.org.ua/euroclubs/proj-contest.

Також переможці будуть запрошені на третій Форум мереж ЄС у листопаді 2020 року.

2. Хто може брати участь у конкурсі

2.1. Євроклуби України зареєстровані на сайті Euroquiz можуть подати на конкурс необмежену кількість он-лайн заявок.

2.2. Перевага надається проєктам, до виконання яких залучено не менше 3 євроклубів з різних міст/регіонів. Заохочується залучення до проєкту представників різних мереж ЄС, зокрема: College of Europe Alumni Association in Ukraine, Young European Ambassadors, випускники EU Study Days, Інформаційні центри ЄС, Team Europe, випускники Програми Еразмус.

3. Тематика проєктів

3.1. Загальна тема конкурсу: «Прямуючи до ЄС змінюємо Україну».

3.2. Проєкти можуть розкривати наступні підтеми:

Захист навколишнього середовищау моєму місті\громаді.

Як розвиток фінансової/економічної/IT грамотності наблизить нас до Європейського Союзу.

Найкращі практики самоорганізації населення та розвитку громади.

3.3. Євроклуби також можуть обрати інші питання в рамках теми конкурсу.

4. Можливі ідеї для проєктів (не вичерпний перелік)

4.1. Тренінги та обмін досвідом між різними євроклубами: живі та онлайн тренінги, скайп-зустрічі, інтелектуальні ігри, конкурси, тощо за участю кількох євроклубів.

4.2. Соціальні акції у різних містах (одночасно або послідовно) за участю кількох євроклубів: флеш-моби, публічні кампанії з поширення інформації про ЄС, волонтерські заходи, тощо.

4.3. Екологічні заходи на рівні школи чи між євроклубами з різних регіонів.

4.4. Культурні заходи за участю не менше ніж трьох євроклубів: фотовиставки, музичні конкурси, кінопокази з обговореннями, тощо в різних містах за участю різних євроклубів.

4.5. Створення інтернет-карти об'єктів європейської історичної та культурної спадщини на Google карті.

4.6. Дослідження питань євроінтеграції у своєму місті/регіоні.

4.7. Організація конкурсів відео/фото/ессе/малюнку на тему ЄС між євроклубами.

5. Як взяти участь у конкурсі

5.1. Зареєструватися на сайті Euroquiz

5.2. Розробити ідею проєкту.

5.3. Залучити до проєкту не менше 3 євроклубів з різних міст/регіонів та представників інших мереж ЄС.

5.4. Заповнити он-лайн заявку з описом проєкту Euroquiz

5.5. Після перемоги в конкурсі проєктів - реалізувати проєкт та розміщувати інформацію про перебіг реалізації на проєкту сайті euroquiz.org.ua.

Заохочується використання відео та фото ілюстрацій.

6. Переможці конкурсу отримають

6.1. Запрошення на дводенний Форум мереж ЄС у листопаді 2020 та знайомство з представниками різних мереж ЄС, відвідання Представництва ЄС.

6.2. Підтримку на організаційні витрати проєкту.

6.3. Консультаційно-інформаційну підтримку під час реалізації проєкту.

6.4. Кращі реалізовані проєкти будуть опубліковані на сайті Euroquiz та в соціальних мережах, як приклади кращої практики серед євроклубів України.

7. Критерії відбору найкращих проєктів

7.1. Відповідність тематиці ЄС та конкурсу.

7.2. Участь у реалізації проєкту не менше 3 євроклубів.

7.3. Цінність та актуальність ідеї проєкту.

7.4. Кількість та різноманіття цільової аудиторії.

7.5. Медіа покриття (кількість залучених медіа не менше 5)

7.6. Взаємодія з іншими мережами ЄС (Team Europe, College of Europe Alumni Association in Ukraine, Young European Ambassadors, EU Study Days, Інформаційні центри ЄС, випускниками Програми Еразмус, учасниками European Union Visitors Programme).

8. Етапи Конкурсу проєктів

До 12 квітня 2021 року – подача проєктів на конкурс у формі он-лайн заявки.

До 30 квітня 2021 року – відбір 20 найкращих проєктів.

До 1 листопада 2021 року – реалізація 20 проєктів-переможців та подання звіту.

Жовтень-листопад 2021 року – участь у Форумі Мереж ЄС.



1. Заявки подають лідери євроклубів, зареєстровані на сайті

2. Залучити до проєкту не менше 3 євроклубів з різних міст/регіонів та представників інших мереж ЄС.

3. Заповнити он-лайн заявку з описом проєкту http://euroquiz.org.ua/euroclubs/proj-contest до 12 квітня 2021 року

Кожен зареєстрований євроклуб може подати на конкурс необмежену кількість пропозицій. Від кожного учасника може перемогти лише один проєкт, який повинен бути втілений протягом травня – листопада 2021 року.



コメント


bottom of page